Autorent Tenerifel 2024

Rendiauto Tenerifel mugavalt ja PARIMA HINNAGA!

Liikluskultuur on Tenerifel üpris hea, kohalikud on juba harjunud, et leidub hulgaliselt rendiautoga saart avastavaid turiste, ning on liikluses seetõttu ettevaatlikud ja viisakad. Seetõttu ei ole auto rentimine Tenerifel üldsegi mitte ekstreemne ettevõtmine.

Mägedes on küll mõnelpool teed üsna kitsad, samuti on linnades parkimisvõimalused tihti kesised – seetõttu võiks Tenerifel rendiauto olla pigem väiksemat sorti sõiduk.

Internetifoorumites mõned räägivad, et siin ei tohtivat rentida väikese mootoriga autot, kuna mägedes pidavat nii hätta jääma. Aga see on müüt. Iga auto suudab ka mägedes täislastis normaalselt sõita, kui on probleem, siis ei seisne see sõidukis vaid juhis. Selle peale öeldakse, et saamatut meest takistavad hästi hakkama saamast ka tema enda teatud kehaosad 🙂

Kõige mõistlikum on Tenerifel rendiauto broneerida juba varakult enne reisi.

Kui jätta see viimasele minutile, siis võib ta ka kergesti ununeda, mille tulemusena peab auto rentimisega tegelema juba Tenerifel kohapeal olles.
See aga tähendab hotelli mööda kvaliteetse internetiühenduse taga ajamist, ning isegi tolle leidmisel võib viimasel hetkel broneerima asudes selguda, et autode valik on pehmelt öeldes kesine.
Võib ka juhtuda, et ollakse sunnitud rendiauto kusagilt suvalisest tänavakioskist võtma, mis omakorda võib kokkuvõttes ootamatult kulukaks kujuneda.

Hinnad on olenevalt aastaajast üsna erinevad. Samuti sõltub hind sellest, kui pikalt auto ette tellida. Pikemalt ette tellides on hind odavam.

Hind alaneb ka väga tuntavalt juhul kui võtta auto kauemaks perioodiks. Eriti hea pakkumise saad juhul kui võtad auto terveks nädalaks.

Kõige mugavam ja kasulikum on tellida auto lennujaama ja lahkudes seal ka tagastada.

Tenerife on kõige suurem ja mitmekesisem kanaari saar ja avastamist siin juba jätkub!

Peale rendiaja lõppu saab auto loovutada samas kohas kus ta kätte said, või soovi korral ka mõnes muus paigas.

Tenerife autorendi hinnad on vägagi mõistlikud kui võtta rendiauto õigest kohast.

Tenerife autorent on üldiselt suhteliselt normaalsel tasemel, aga siiski on kõige soodsam ja turvalisem võtta auto suurest ja tuntud online rendifirmast.

Kuigi väga paljud veebilehed väidavad, et just nende kaudu on Tenerifel autorent kõige soodsam, siis reaalsuses on kõigis euroopa riikides ALATI kõige soodsam võtta rendiauto maailma suurimast online rendifirmast DiscoverCars.com

Kogu sealtkaudu auto rentimise protsess on sujuv ja murevaba, seda ka juhul kui puudub varasem kogemus.

Võtmiskohaks pane Tenerife Airport (kas South või North) või kui soovid, et sõiduk toodaks hotelli juurde, siis asula nimi kus hotell paikneb.

Lennujaamas võtmine ja tagastamine on alati kõige soodsam.

Tenerife parimad autorendi pakkumised leiad siit:

Urmas Saar
Urmas Saar
Kui Tenerifel autot rentides peaks tekkima küsimusi, siis saab helistada +372 511 2599