Gran Canaria ekskursioonid 2023

Parima hinnaga!

Gran Canarial ekskursioone planeerides on 3 valikut:

  • Võtta ekskursioonid Eesti reisibüroost, kes teid paketireisiga kohale lennutas. See on kõige kallim, mõnede ekskursioonide puhul koguni poole kallim kui mujalt võttes. Samas eestikeelne giid on kaasas vähestel ekskursioonidel, enamasti satutakse samale inglisekeelse giidiga ekskursioonile, mille eest mujalt ostnud maksavad oluliselt vähem.

  • Näha Gran Ganarial omajagu vaeva ja kulutada aega leidmaks mõnd kohalikku ekskursioonibürood. Hinnad on neis üldjuhul mõistlikud, ainult järjekorrad ja teenindus on teinekord nagu nad on.

  • Soetada Gran Canaria ekskursioonid interneti teel mõnest tuntud ja usaldusväärsest online ekskursioonibüroost. See on kõige soodsam, kiirem ja mugavam viis. Ja seda saab teha siinsamas.

Siin lehel on esindatud maailma populaarseim online ekskursioonibüroo GetYourGuide.

Kehtib parima hinna garantii, ehk siis soodsamat hinda pole võimalik leida ei kohapeal ega üheski teises online reisibüroos!

Enne reisi netist Gran Canaria ekskursioonid ära tellides hoiate kohapeal kokku aega, närve ja raha ning saate keskenduda puhkamisele.

Paljude ekskursioonide puhul saab valida alguspunktiks mistahes koha saarel. Kõikide trippide juures on kogu info olemas.

  • Peale ekskursiooni broneerimist saabub koheselt e-mailile vautšer, ehk pilet.

  • Selle võib välja printida, aga ka lihtsalt näidata nutiseadmest.

  • Piletil on muuhulgas kirjas konkreetse tuuri korraldaja telefon, nii et küsimuste tekkimisel saab neile kiiresti vastused.

GetYourGuide on parim koht Gran Canaria ekskursioonide soetamiseks – kõige soodsamad hinnad, 100% usaldusväärne ja turvaline, igasugused varjatud tasud puuduvad.

Kaalu ka auto rentimist

Võimalik on ka endale ise tõeliselt mõnusaid Gran Canaria ekskursioone korraldada – võtke rendiauto ja avastage huvitavaid kohti saarel omas tempos.

Soodsaim koht selleks on DiscoverCars.com

Kui peaks tekkima küsimusi

Gran Canaria ekskursioonide broneerimise kohta

lanzarote ekskursioonid

Urmas Saar

+372 511 2599